Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete
Filter by:
Kuriozitete
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
a e dinit se ariu polar
thithur rrezet e diellit
0 538 shijoje 2012-03-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
a e dinit se pinguinet jan
vegjelit kur dalin nga veza
0 441 shijoje 2012-03-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
a e dini ple lopa quhet kafshe ripertypse
mbaron se ngreni dhe ulet per te pushuar
0 754 shijoje 2012-03-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
a e dini se peshkaqeni
benu kujdes gjat pushimeve
0 404 shijoje 2012-03-18, 11:39 PM
Posted by: shijoje
U nise vetem
....si heren e pare...
0 391 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
nje njeri me se paku i ka 550 qerpike
nje njeri me se paku i ka 550 qerpike
0 392 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
A e dini se ulja e amerikaneve
shume prova e tregojne kete......
0 420 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
a e dini se kali flen
dhe ate ne kembe
0 501 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
A e dini
shohim ne veten 1%
0 404 shijoje 2012-03-18, 11:37 PM
Posted by: shijoje
cigarja dhe alkooli mendoj se me ndihmon
kur te them te dua mes mi mer si fjal bosh te dua SU...
0 537 shijoje 2012-03-18, 11:37 PM
Posted by: shijoje
a e dini ju se 67%
e amerikes jan kthyer drejt fese islame
0 450 shijoje 2012-03-18, 11:37 PM
Posted by: shijoje
a e dini se femrat
dy here me shume se djemt
0 420 shijoje 2012-03-18, 11:36 PM
Posted by: shijoje
A e dini se hardhuca
rrotullon syte 360 grade.
0 426 shijoje 2012-03-18, 11:36 PM
Posted by: shijoje
This forum has 13 threads. 13 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies