Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete » a e dini ple lopa quhet kafshe ripertypse (mbaron se ngreni dhe ulet per te pushuar)
a e dini ple lopa quhet kafshe ripertypse
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:40 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
a e dini ple lopa quhet kafshe ripertypse sepse pasi mbaron se ngreni dhe ulet per te pushuar e rikthen ushqimin ne goje per ta pertypur pasi fillimisht kur ha thjesht e grumbullon si ne nje thes nuk e pertyp

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete » a e dini ple lopa quhet kafshe ripertypse (mbaron se ngreni dhe ulet per te pushuar)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: