Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Ishte Nastradin (celsat i kam me vete)
Ishte Nastradin
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:46 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Ishte Nastradin efendiu duke e punuar aren,vjen nje fshatar dhe i thot:Vrapo efendi se po te digjed shtepia !!!
Pune e madhe pergjigjet nastradini celsat i kam me vete


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Ishte Nastradin (celsat i kam me vete)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: