Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike
Filter by:
Humoristike
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
on kon 2 pijaneca
po e kom rrahmon
0 613 shijoje 2012-03-18, 11:49 PM
Posted by: shijoje
u kon ni plak e
edhe ni plak plaka
0 503 shijoje 2012-03-18, 11:48 PM
Posted by: shijoje
Ka qene vajza
kush kalonte ia besha me sy hahahha :P
0 563 shijoje 2012-03-18, 11:47 PM
Posted by: shijoje
Ka qen ne frigacak dhe ka vendos
eopardin edhe e ka fur piiihahahahahaha
0 450 shijoje 2012-03-18, 11:47 PM
Posted by: shijoje
Kan qenë dy djemtë
"Oh po por djaloshi i cili ka per ti fut bimet ne dhe është
0 463 shijoje 2012-03-18, 11:47 PM
Posted by: shijoje
beni:babi sot mesuesja me lavgeroi
:ju te gjith jeni gomer por ti beni je i madhi
0 499 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
u kan i mencuri
hin trotuar e shkel te mencurin
0 449 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia derg
Prinderit;Beni po ku e ke deftesen?
0 495 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
Ishte Nastradin
celsat i kam me vete
0 572 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
Bisedojnë dy bionde:
rrëzohesh nga molla?”
0 566 shijoje 2012-03-18, 11:45 PM
Posted by: shijoje
Pse bjondina
me i thanen djemt baby…
0 534 shijoje 2012-03-18, 11:45 PM
Posted by: shijoje
This forum has 11 threads. 11 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies