Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » u kan i mencuri (hin trotuar e shkel te mencurin)
u kan i mencuri
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:46 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
u kan i mencuri dhe budalla jan kan me motorr edhe ju kan prish motorrat edhe ja ka ba i mencuri hajde flejna trotuar jo un kam me flejt vij bardh edhe vjen i mencuri flen trotuar nje kamion edhe e sheh budallen thot qfar budalla edhe hin trotuar e shkel te mencurin

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » u kan i mencuri (hin trotuar e shkel te mencurin)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: