Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Ka qen ne frigacak dhe ka vendos (eopardin edhe e ka fur piiihahahahahaha)
Ka qen ne frigacak dhe ka vendos
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:47 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Ka qen ne frigacak dhe ka vendos me shku ne xhungell per mi pa shtazt e egra ,Duke pa do majmuna e elefanta i ka dal nje leopard i zi per para tash qka ka bo frigacaki prej friges e ka kap per fyti leopardin edhe e ka fur piiihahahahahaha

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Ka qen ne frigacak dhe ka vendos (eopardin edhe e ka fur piiihahahahahaha)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: