Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Ka qene vajza (kush kalonte ia besha me sy hahahha :P)
Ka qene vajza
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:47 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Ka qene vajza dhe djali ata dy kane qene te dashuruar shumee vajza ka dalur me vellaun per te shetitur djali ka qene ne dege limonash duke shkuar vajza ska mundur qe ti jape puthje pastaj kur u kthyen me vellaun erdhi vajza dhe doli ne takim pse sme puthe Djali: si te puth une ty para vellaut
Vajza : mire por pse sma bere me syy Djali:smunedesha se pak para henga limon dhe kush kalonte ia besha me sy hahahha :P


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Ka qene vajza (kush kalonte ia besha me sy hahahha :P)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: