Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 07

www.Shijoje.at.ua Dafina zbulon foto intime me ish-të dashurin!!Ajo ka filluar një lidhje dashurie me Ledri Vulën, reperin e grupit ‘Skillz’. Ngado po qarkullojnë zëra se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka filluar një lidhje dashurie me Ledri Vulën, reperin e grupit ‘Skillz’. 

Lidhja e tyre është bërë publike pas zbulimit të disa imazheve ku Ledri dhe Dafina kishin qenë së bashku, madje në një organizim për festat e fundvitit në një nga televizionet kosovare, ata kishin ardhur të shoqëruar së bashku si çift, por askush nuk kishte dyshuar për faktin se ata të dy edhe kanë bashkëpunuar në këngën ‘’Po m’pëlqen’’. 

Për të fshehur këto dyshime, këngëtarja e njohur ka filluar të zbulojë përmes rrjeteve sociale imazhe private n ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 298 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-07 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Big Mama bëhet përsëri Big!Për fat të keq, këngëtarja Big Mama është rikthyer përsëri në formën e mëparshme duke shtuar të paktën 15 kilogramë. Këngëtarja nga Tetova, katër vjet më parë iu nënshtrua një diete të fortë dhe një operacioni plastik për të hequr dhjamin dhe arriti një formë shumë të mirë trupore.

Por mesa duket, as operacionet plastike nuk japin rezultatet e dëshiruara sepse Big Mama i është kthyer linjave të rrumbullakosura trupore. Fotot që po publikojmë janë shkëputur nga festa e ditëlindjes së këngëtares dhe e tregojnë këtë gjë fare qartë. 

Në festën e ditëlindjes ishin të ftuar kolegët më të afërt të këngëtares mes të cilëve përmendim: Adrijan Gaxhën, Berkanin, apo Fjolla Morinën, shkruan Bluetooth. To ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 287 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-07 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Pak vajza të bukura ne Big Brother Albania 5 !!Ish banorët e Big Brother Albania kanë thënë se vajzat në këtë edicion nuk janë më të bukura se vitet e kaluara. Por, kanë mendime të tjera për djemtë. Lirita Halili thotë se "meshkujt e BBA 5 kanë bukuri femërore.

Ish banorët e Big Brother Albania kanë thënë për mediet se vajzat në edicionin e sivjetmë të BBA 5 nuk janë edhe aq të bukura sa viteve të kaluara.

Banorja e edicionit të parë e BBA 1, Ina Hoxha ka thënë se vajzat në këtë edicion janë për "faqe të zezë!’. "Mendoj që vajzat janë për faqe të zezë, si në përgatitje ashtu edhe në stil veshjeje”, thotë ajo për magazinën "Paloma”. E cilësuar si një panterë e zezë, Olta Sheta ng ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 348 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-07 | Komento (0)