Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 20

www.Shijoje.at.ua Elvisi: Vlashi homoseksual - u dashurua në mua!!Pas takimit me Elvisin, banorin e eliminuar të "Big Brother” mund t’ju konfirmojmë që ai është vërtet shumë i bukur fizikisht. Përpos kësaj nga përgjigjet e tij kuptuam që është gjithashtu djalë inteligjent dhe tejet i matur. Por, të gjitha këto nuk i mjaftuan për të vazhduar qëndrimin në lojë.

Ai na ndihmoi edhe ne të qartësonim disi idetë mbi disa banorë që vazhdojnë të jenë ende konkurrentë dhe na zbuloi fakte shumë interesante të cilat mund t’i lexoni në përgjigjet e tij.

Pas hyrjes tënde në reality- show është shkruar shumë për ty. Ndër to edhe njohja e jetesa në një shtëpi me një tjetër banor aktual, me Vlashin. Cila është e vërteta?Unë nuk kam jetuar ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 277 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-20 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Enxhi i ikën drejtësisë - strehohet në Prishtinë!!Lajmi mbi padinë që Leonard Bombaj ka bërë ndaj Enxhi Kamenicës, siç duket është marrë seriozisht nga Kamenica. Organet e drejtësisë ende nuk mund të lokalizojnë vendndodhjen e Enxhit, 

e cila ka kohë që nuk është shfaqur në gjykatë, pas akuzave që në një emision televiziv ajo i bëri Bombajt duke e ofenduar e fyer atë publikisht, ndërsa ky i fundit paralajmëroi edhe padi ndaj saj. Ndërsa ne mësojmë se ajo tashmë është shpërngulur në Kosovë, 

ku edhe ka vendosur që të jetojë, pas frikës se organet e drejtësisë do të lokalizojnë vendndodhjen e saj në Shqipëri. Më herët, Enxhi dha lajmin se do të udhëtojë drejt shtetit fqinj Itali, për të vazhduar studimet për master ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 249 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-20 | Komento (0)