Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 21
www.Shijoje.at.ua 'Nuk mund ta besosh Genten, ajo per mua eshte nje loder seksi'!!Genta lidhje paralele me dy meshkuj, flet i dashuri i dytë Rubensi. Ka pasur vetëm një lidhje të rëndësishme në jetën e saj, për të cilën ka pohuar se preferon të mos flasë shumë pas zhgënjimit që ka pësuar. 

Gentiana Gjalpi, banorja 22- vjeçare nga fshati Baban i Devollit, në rrëfimet e saj për veten në ‘Big Brother 5″ ka përmendur emrin e Rubensit, si ish-i dashuri i saj nga Korça. 24-vjeçari, student i Informatikës, rrëfen 5 vitet e lidhjes me Gentën, 

çfarë fshihet pas naivitetit të saj, dhe si u ndj ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 472 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-21 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Albulena: Erioni nuk ndien per Klaudian, kur te dale do i kerkoj lidhje, kam mbeshtetjen e babait te tij!!Baristi 24-vjeçar nga Tirana, që rikthehet në vendilndje pas 21 vitesh, ka sqaruar se arsyeja kryesore e pjesëmarrjes në "Big Brother” është krijimi i njohjeve që do ta lidhin më shumë me Shqipërinë. Ndërkohë që duket se brenda shtëpisë po krijon një lidhje me Klaudian, 

23-vjeçarja nga Gjilani, Albulena, e diplomuar për Psikologji, zbulon dëshirën e saj për të krijuar një lidhje me Erionin pas daljes së tij nga shtëpia e BB.
Albulena brenda shtëpisë së "BB” u krijua një afrimitet mes teje dhe Erionit. Tani që je jashtë, e ke harruar Erionin?

Jo, përkundrazi. Të shtunën ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 306 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-21 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Historia e dashurisë që është krijuar brenda "Big Brother 5” mes Ermalit dhe Françeskës, përveçse ka tërhequr vëmendjen e publikut, është pasuar me komente të ndryshme në rrjete sociale nga fansat. 

Ndërkohë që Ermali dhe Françeska po jetojnë lidhjen e tyre në lojën ku luhet për 100 mijë euro, në media janë botuar shkrime për lidhjet e tyre që i presin jashtë. Se sa mund të dijë një mama rreth historive dhe preferencave të djalit të saj 24-vjeçar, gjithçka varet nga afrimiteti që ata kanë. 

Gjithsesi, Tefta Merdani pranon të tregojë gjithçka di dhe mendon rreth lojës së djalit të saj, i cili u shpall "Mister Albania” në vitin ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 359 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-21 | Komento (0)