Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 24
Kategori: Big Brother | Shikime: 830 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-24 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Adelina Tahiri mohon lidhjen me Gold AG!!Edhe pse janë parë duke qëndruar pranë njëri-tjetrit, ndonëse kanë mbajtur edhe disa koncerte bashkë në Zvicër, Adelina Tahiri thotë që nuk është në lidhje me Arian Agushin apo Gold AG siç e njohin të gjithë. 

Ajo nuk preferon të flasë shumë për jetën e saj private, por na lë të kuptojmë se ka dikë në zemrën e saj dhe personi në fjalë nuk është fytyrë publike. "Edhe pse përflitet shumë për jetën time private, asnjëherë nuk kam preferuar të tregoj dhe të jem e hapur në opinion. 

Sa i përket Arianit për të cilin thonë se e paskam të dashur, kjo nuk qëndron, sepse në fakt unë atë po e takoj për të dytën herë dhe nuk mund të nisë një lidhje dashurie me një person që e ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 306 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-24 | Komento (0)