Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 09
www.Shijoje.at.ua Lorena: Nuk e shpërdorova

Ashtu si çdo të hënë, në emisionin e "Pasdites” në "Top-Channel”, ishte i ftuar banori i fundit i dalë prej shtëpisë më të famshme në Shqipëri, "Big Brother”. 


Pas intervistave në daljen nga shtëpia dhe në "Fan Club”, ditën e dielë, Lorena dha një intervistë të re, në të cilën u ndal gjerësisht në raportin e saj me Gracianon dhe arsyet që e bënë t ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 476 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-09 | Komento (0)