Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 10
Sërf mbi trupin e peshkaqenit .!!( Foto)Fotot e marra nga një profil "Facebook”-u i një vajze që po shfrytëzon një peshkaqen të lidhur për të realizuar sërf mbi valët e detit, provokuan tërbimin e shoqatave ambientaliste dhe dashamirësve të kafshëve. 


< ... Lexo Me Shum »
Kategori: Kuriozitete | Shikime: 1174 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-10 | Komento (0)