Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2013 » Mars » 4 » “Big Brother”, nisin ethet
1:38 AM
“Big Brother”, nisin ethet
 bigbrother 6 albaniaMarselini, Elena, Olseni, Etleva, Joana dhe Shpendi janë personat e parë të nominuar, të cilet rrezikojnë të largohen nga "Big Brother 6”. Fati i tyre është vendosur gjatë spektaklit të së shtunës mbrëma në "Top-Channel”. 

Gjashtë  të  nominuarve u është bashkuar edhe Anaidi, i cili është përzgjedhur për të qenë në nominim të përhershëm nga Arsimi, si pjesë e misionit të dhënë nga "Vëllai i Madh”.

Por, nuk ka qenë kjo një natë tëresisht pa fat për djaloshin nga Tirana. Ai  ka gjetur sekretin e Elones, e cila praktikon sportin e tak "ëan du”-së, duke shtuar në  llogarine e tij në "Big Brother” 1.5 milionë lekë. 

Ai i Elones nuk ka qene i vetmi sekret i zbuluar gjate spektaklit te se shtunes mbrema.  

Vajza nga Miloti, Etleva ka rrëfyer se ndodhet ne "Big Brother” për të rritur vëmendjen mbi një fenomen të hidhur të realitetit shqiptar, gjakmarrjen, e cila i ka kushtuar dhe dashurinë e saj.

Blendi dhe binjaku i tij identik Andi, që jane shkëmbyer  pa dijenine e konkurrenteve brenda shtëpise, janë bërë pjesë e provës së javes. 

Bashke me sekretin e tyre është zbuluar  se binjakët  nuk janë konkurrentë. Dy djemtë  janë larguar nga shtëpia, pasi kanë përfunduar misionin. 

Abuzimi me rregullat i ka penalizuar banorët, duke e reduktuar buxhetin e javës me 50%. 

Ka përfunduar keshtu java e pare e reality shoët me te ndjekur ne Shqiperi. Aventura e banoreve brenda shtepise se famshme, mund  te ndiqet 24 ore live ne Faqen Ton ..
Kategorit: Big Brother | Shikime: 7501 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 5.0/2
Te Gjitha Komentet: 1
avatar
0
1 shijoje • 5:29 PM, 2015-06-09
wacko
ComForm">
avatar