Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2013 » Mars » 04
 bigbrother 6 albaniaMarselini, Elena, Olseni, Etleva, Joana dhe Shpendi janë personat e parë të nominuar, të cilet rrezikojnë të largohen nga "Big Brother 6”. Fati i tyre është vendosur gjatë spektaklit të së shtunës mbrëma në "Top-Channel”. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 5911 | Postoi: shijoje | Data: 2013-03-04 | Komento (1)

portokalliTë dielën e 3 marsit Portokalli rikthehet në Top Channel. Ashtu sikurse në cdo sezon me të reja të këndshme, përpos numrave dhe personazheve tashmë të afirmuar. 

Prezantues Eneda Tarifa dhe Salsano Rrapi.  Për risitë, flet regjisori Altin Basha.

"Ky sezon vjen me një numër të madh per ... Lexo Me Shum »
Kategori: LifeStyle | Shikime: 2628 | Postoi: shijoje | Data: 2013-03-04 | Komento (0)

shinjiShinji Kagawa shënoi tripletë pasi Manchester United mposhti Norwichin 4-0 në Old Trafford dhe thelloi diferencën në krye të Premier League në 15 pikë.
United me meritë kaloi në avantazh kur Kagawa mposhti portierin Mark Bunn në minutat shtesë të pjesës së parë. Norwich u hodh në kërkim të barazimit por Kagawa i dha fund shpresave të kundërshtarit duke realizuar edhe dy herë të tjera në minutat 76 dhe 87. Wayne Rooney vendosi rezultatin final derisa United u përga ... Lexo Me Shum »

Kategori: Sport | Shikime: 684 | Postoi: shijoje | Data: 2013-03-04 | Komento (0)

bale-main_1684134aTottenham fitoi derbin londinez duke mposhtur Arsenalin 2-1 në javën e 28-të në Premier League. Skuadra nga White Hart Lane doli fitues kundër rivalit duke forcuar pozitat katër vendet e para në Kampionatin anglez. Ndërkohë, me këto tre pikë Tottenham u rikthye në vendin e tretë. Dy gola të shpejtë në pjesën e parë nga Gareth Bale dhe Aaron Lennon në ... Lexo Me Shum »
Kategori: Sport | Shikime: 961 | Postoi: shijoje | Data: 2013-03-04 | Komento (0)