Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 11 » Dritani dhe Gerta, miq edhe jashtë “Big Brother”
11:42 PM
Dritani dhe Gerta, miq edhe jashtë “Big Brother”
Dritani dhe Gerta, miq edhe jashtë Autorët e Big Brother Albania këtë vit janë munduar që të fusin konkurrentë që në një mënyrë apo tjetër të kenë lidhje me njëri-tjetrin edhe jashtë shtëpisë. Janë bërë disa raste që kanë rezultuar se konkurrentët njiheshin edhe në jetën e para hyrjes në shtëpi. Rasti i fundit është Dritani dhe Gerta Kjo foto tregon qartë se miqësia e tyre ka qenë e konsoliduar dhe kanë hyrë në lojë me qëllim të caktuar. Por këta të dy nuk janë të vetmit që janë njohur edhe më parë. Raste të tjera ka qenë Vlashi me Ermalin, Elvisi me Ermalin, Elvisi me Metin, Erioni me Klaudian apo dhe Genta me një pjesë të banorëve.
 


Kategorit: Big Brother | Shikime: 711 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar