Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 11
www.Shijoje.at.ua Theron lë djalin për premierën e filmit.!![Foto]

 Promovimi i filmit të të ri detyroi Charlize Theron që të largohet për pak kohë nga detyrat e saj të nënës së një foshnjeje, për të magjepsur me hijet e saj Par ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 500 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ndahen Bjordi dhe Adelajda ..!!Cifti i famshem per dashurine e tyre qe kishin per njeri-tjetrin jane ndare perfundismisht. Adelajda dhe Bjordi pas lidhjes se tyre 3 vjecare i dhane fund marredhenies se tyre.  Ka disa ditë që djaloshi karizmatik, që u bë i famshëm falë pjesëmarrjes së tij në "Big Brother Albania 2”, Bjordi është larguar për në Itali. Arsyeja, atje e priste një lidhje e re me një vajza ruse, siç e shihni dhe në këtë foto, sipas një burimi që ka dashur të mbetet anonim, Bjordi e ka braktisur A ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 1152 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

Dritani dhe Gerta, miq edhe jashtë Autorët e Big Brother Albania këtë vit janë munduar që të fusin konkurrentë që në një mënyrë apo tjetër të kenë lidhje me njëri-tjetrin edhe jashtë shtëpisë. Janë bërë disa raste që kanë rezultuar se konkurrentët njiheshin edhe në jetën e para hyrjes në shtëpi. Rasti i fundit është Dritani dhe Gerta  ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 465 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)