Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 30 » Edgar Cani largohet nga shtepia e Big Brother!!
1:54 AM
Edgar Cani largohet nga shtepia e Big Brother!!
www.Shijoje.at.ua Edgar Cani largohet nga shtepia e Big Brother!!Nje nga konkurentet me te forte dhe me te spikatur ne Big Brother Albania 5, personi i cili kishte marre simpatine e mbare publikut shqiptar jo vetem per moshen qe kishte e se ishte me i madhi nder banoret e tjere dhe u pershtat shume mire me ta, ai kete simpati e mori edhe fale karakterit te forte dhe inteligjences se tij.

Ai tashme eshte jashte shtepise me te famshme ne Shqiperi. Shkaqet qe e cuan ne marrjen e ketij vendimi jane per arsye familjare dhe ishte nje vendim krejt i papritur. Tashme vendimi per tu rikthyer ne shtepine e Big Brother i takon vetem atij. 

Ai ishte personi qe kishte fituar shumen me te madhe ne "Kush do te behet milioner" me 25 000 euro. Njeri i zgjuar, i matur ne shume aspekte, dhe po ashtu edhe reagues me vend. Djali i tij eshte nder lojtaret me me prespektive ne Shqiperi. Luan per Kombetaren Shqiptare. Kishte bere gol per Shqiperine dhe ia kishte dedikuar golin Edgarit ne Big Brother Albania. Per kiçidence ai Edgari dhe djali i tij e kan emrin e njejte , pra te dy kane emrin Edgar Cani. Per informata rreth largimit te Edgarit nga shtepia me e famshme ne gjithe Shqipetarine do te informoheni me kohe ne vendin ku ju e dini tashm www.Shijoje.at.ua

Kategorit: Big Brother | Shikime: 369 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar