Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 30
www.Shijoje.at.ua Edgar Cani largohet nga shtepia e Big Brother!!Nje nga konkurentet me te forte dhe me te spikatur ne Big Brother Albania 5, personi i cili kishte marre simpatine e mbare publikut shqiptar jo vetem per moshen qe kishte e se ishte me i madhi nder banoret e tjere dhe u pershtat shume mire me ta, ai kete simpati e mori edhe fale karakterit te forte dhe inteligjences se tij.

Ai tashme eshte jashte shtepise me te famshme ne Shqiperi. Shkaqet qe e cuan ne marrjen e ketij vendimi jane per arsye familjare dhe ishte nje vendim krejt i papritur. Tashme vendimi per tu rikthyer ne shtepine e Big Brother i takon vetem atij. 

Ai ishte personi qe kishte fituar shumen me te madhe ne "Kush do te behet milioner" me 25 000 ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 384 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-30 | Komento (0)

www.shijoje.at.ua Franceska Seks në shtëpi të BB, jashtë i presin partnerët !!Zbulohen nga vetë rrëfimet e tyre se cilët janë partnerët e vërtetë dhe për kë u rreh zemra. Në qoftë se keni kuriozitet të njihni histori lidhjesh mes një femre dhe një mashkulli, ku secili prej tyre ka një të dashur ose më shumë që presin diku, 

ndërkohë që konsumohet një lidhje tjetër live, në ekran, pa dyshim që duhet të ndiqni "Big brother 5″. Çifte që flenë bashkë dhe djali i rrëfen vajzës se sa të gjatë e ka të dashurën që po e pret jashtë, ndërkohë që i fut duart poshtë jorganit, çifte që bëjnë seks natën dhe ditën mezi sa e përshëndesin njëri-tjetrin.

Këto lidhje kaq të çuditshme mund t’i gjeni te ky "Big brother”. Por ishte prova javore që Vëll ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 500 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-30 | Komento (0)