Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 18 » Ermali i BB5, turpëroi familjen e të dashurës jashtë!!
10:55 PM
Ermali i BB5, turpëroi familjen e të dashurës jashtë!!

www.Shijoje.at.ua Ermali i BB5, turpëroi familjen e të dashurës jashtë!!Ermali, misteri i shtëpisë së "Big Brother”, para se të bëhej pjesë e reality shoë- t kishte një lidhje jo pak të rëndësishme me një vajzë nga qyteti i Beratit, Lorinën. Vetëm se, edhe ai vetë duhet ta ketë kuptuar, se pas afrimit me Françeskën e sidomos tani që ata përfliten se kanë kryer marrëdhënie seksuale, ndoshta Lorina nuk e pret më.

Farmacistja bionde duket se nuk e ka pritur aspak mirë "lojën” që po bën Ermali në "Big Brother”. Thashetheme të shumta thonë se përveç Lorinës, sjelljet e Ermalit po i përjeton keq edhe familja e saj, e cila ndihet e turpëruar. 

Edhe sikur vajza e tyre të dojë të rikthehet e ta falë të dashurin, familja ia ka ndaluar kategorikisht, duke mos i aprovuar aspak këto veprime, tëturpshme, sipas tyre. Duket se për Ermalin, me mbarimin e lojës përpara kamerave dhe syve kuriozë të publikut shqiptar, do të rinisë një tjetër "Big Brother”, po këtë herë pa kamera e pa nominim. Madje Ermali ndoshta do të dalë menjëherë i eliminuar nga jeta e Lorinës dhe e familjes së saj

Kategorit: Big Brother | Shikime: 340 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar