Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 18

www.Shijoje.at.ua Tragjedia e familjes së Edgar Çanit!!Një prej konkurrentëve më të fortë në edicionin e sivjetshëm të Big Brother është padyshim 52-vjeçari Edgar Çani. 

Duhet admiruar guximi i tij për të hyrë në një ‘reality show’ që të bën të famshëm brenda një dite e për këtë arsye gjithçka nga jeta private e personazheve deri dikur të panjohur bëhet publike. Një prej historive të para që u bë publike nga jeta e Edgarit ishte divorci i tij nga gruaja e parë. 

Por po të shkojmë edhe më parë në kohë, miq të hershëm të Edgarit tregojnë një prej historive më të dhimbshme të jetës së një njeriu që duket se i ka ndryshuar jetën jo vetëm Edgarit por të gjithë pjesëtarëve të familjes së tij. Jeta në qytetin e ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 306 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-18 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ermali i BB5, turpëroi familjen e të dashurës jashtë!!Ermali, misteri i shtëpisë së "Big Brother”, para se të bëhej pjesë e reality shoë- t kishte një lidhje jo pak të rëndësishme me një vajzë nga qyteti i Beratit, Lorinën. Vetëm se, edhe ai vetë duhet ta ketë kuptuar, se pas afrimit me Françeskën e sidomos tani që ata përfliten se kanë kryer marrëdhënie seksuale, ndoshta Lorina nuk e pret më.

Farmacistja bionde duket se nuk e ka pritur aspak mirë "lojën” që po bën Ermali në "Big Brother”. Thashetheme të shumta thonë se përveç Lorinës, sjelljet e Ermalit po i përjeton keq edhe familja e saj, e cila ndihet e turpëruar. 

Edhe sikur vajza e tyre të dojë të rikthehet e ta falë të dashurin, familja ia ka ndaluar kateg ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 333 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-18 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Prindërit e Franceskës: Jemi pro 'seksit' në Big Brother !! [Plus Foto]Bukuroshja vlonjate me emrin Françeska ka tërhequr vëmendjen e publikut shqiptar, jo vetëm për pamjen e saj, por edhe për karakterin e veçantë që ka. Ajo është më e vogla e shtëpisë së "Big Brother”, por ka ngjallur diskutimet më të mëdha.

Ajo që e dallon më së shumti Françeskën nga vajzat e tjera është lirshmëria me të cilën ajo flet, vepron dhe jeton. Si dhe për seksin e përfolur me konkurrentin tjetër, Ermalin.

Prindërit e Françeskës nuk janë kundër vajzës dhe veprimeve të saj nëse ajo ndihet mirë. 
Edhe nëna e Franceskes, Brixhilda Jace e babai, Dhimitër në një intervistë për mediat shqiptare kanë thënë se "Franceska dhe Ermali duken cift i ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 326 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-18 | Komento (0)