Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 14 » Lorena e “BB5”: Prinderit s’me bertiten, Graciano i embel ne shtrat .!!
10:20 PM
Lorena e “BB5”: Prinderit s’me bertiten, Graciano i embel ne shtrat .!!
www.Shijoje.at.ua Lorena e

Lorena, e eliminuara e radhes nga shtepia e "Big Brother”, duket po aq e qete edhe jashte asaj shtepie. E vetedijshme per gjithcka qe eshte folur per te, ajo ka vendosur te perqendrohet tek gjerat e saj pa u penduar per zgjedhjet qe ka bere, e pa e vrare shume mendjen se per cfare flitet. E sigurt ne vetvete dhe me mbeshtetje te plote nga familja, Lorena na tregon se si e ka perjetuar jetesen dhe daljen nga reality, dhe cfare pret kur te dale Graciano, i dashuri i saj.

Cfare ndodhi naten qe dole nga shtepia e "Big Brother”? Si te priten?

Naten qe dola nga ‘ Big- u’, u kenaqa. Gjeta mamin qe me priste ne studio, per te cilen me kishte marre malli shume.

Cilat ishin fjalet e para qe te tha?

Me perqafonte e me puthte ne te gjithe fytyren. Me tha "Bravo, na ke kenaqur!”. Pastaj kur u ktheva ne shtepi gjeta te gjithe njerezit e miqte e mi atje. U gezova dhe ndenja pak aty derisa te mblidhja mendjen se isha shume e hutuar. Me vone dolem. Nuk te kritikuan fare? Ate nate s’me bene kritika. Te nesermen me thane qe duhet te kisha folur me shume, duhet te kisha qene me aktive. Kaq.

Ti ke rene ne sy per dy arsye kryesore, per faktin qe ke qene tejet e qete, dhe per faktin qe ke kryer marredhenie seksuale. Je e vetedijshme per keto? cfare pershtypjesh ke marre?

Nuk mendoj qe kam thyer ndonje tabu dhe nuk besoj qe njerezit te jene impresionuar kaq shume nga kjo e dyta. Une e dija qe kjo gje do te diskutohej po per mua nuk perben problem. Une jam 20 vjec, bera ate qe ndjeva dhe nuk jam penduar fare per asgje.

Na trego pak si ishte Graciano ne intimitet? A bisedonit mbi faktin qe ishit perpara kamerave?

Patjeter qe po. Graciano ishte i embel, i kujdesshem e i dashur. Jam shume e lumtur qe arrita ta njoh aty dhe eshte nje nga gjerat me te bukura qe me kane ndodhur ne "Big Brother”.

Si e keni lene, do vazhdoni te rrini bashke pasi te dale Graciano? Si e parashikon?

Kemi biseduar edhe lidhur me kete. Ne do vazhdojme te rrime me njeri- tjetrin, por parashikime se si do shkoje nuk mund te bej. Do shohim.

E kishe menduar qe do te gjeje nje njeri te afert para se te hyje?

Jo. Te them te drejten nuk e kisha menduar, por gjerat ndodhin. U surprizova une, Une kam folur per keto gjera, por me pak persona aty. Kur flisnin te gjithe, merreshin me vogelsira dhe madje per te nderhyre duhej patjeter te ngrije zerin. Keto nuk jane pjese te karakterit tim keshtu qe une preferoja te terhiqesha. Mbase po ta kisha ngritur edhe une zerin do kisha vazhduar me gjate.

U zhgenjeve qe te eliminuan? Ti kishe besim se mund te fitoje?

Me ate qellim jemi futur te gjithe, por ja qe nuk ja arrita. Nuk u zhgenjeva sepse e dija qe heret a vone do te ndodhte. Sidoqofte ka qene nje eksperience e rralle, e cila nuk perseritet me.

Tani me cfare po merresh?

Po i jap perparesi vetem shkolles dhe qellimi im kryesor eshte qe aty te dal mire. Pastaj cfaredo mundesie apo varianti qe do me jape jeta, do dua ta provoj.

Je takuar me miqte e Gracianos pas daljes? Po me te emen?

Po, sigurisht. Pikerisht tani po me shoqeron njeri prej shokeve te tij me te mire. Edhe me mamane e tij jam takuar. Ishte ne studio kur dola dhe me takoi me shume ngrohtesi.

Cfare te tha? Po ruani kontakte?

Me tha te mos merzitem dhe me perqafoi fort. Ishte shume e embel. Me siguri qe do kontaktojme.

Kujt ia uron dhe kush mendon se do e fitoje "Big Brother”?

Une dua dhe kam besim qe do fitoje Graciano sepse eshte njeriu me i drejte e me real nga te gjithe ata qe jane aty brenda. Une do ta mbeshtes me te gjitha mundesite qe kam.

Kategorit: Big Brother | Shikime: 1018 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 2.0/1
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar