Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 14
www.Shijoje.at.ua Lorena e

Lorena, e eliminuara e radhes nga shtepia e "Big Brother”, duket po aq e qete edhe jashte asaj shtepie. E vetedijshme per gjithcka qe eshte folur per te, ajo ka vendosur te perqendrohet tek gjerat e saj pa u penduar per zgjedhjet qe ka bere, e pa e vrare shume mendjen se per cfare flitet. E sigurt ne vetvete dhe me mbeshtetje te plote nga familja, Lorena na tregon se si e ka perjetuar jetesen dhe daljen nga reality, dhe cfare pret kur te dale Graciano, i dashuri i saj.

... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 763 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-14 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ja si nxirret inati kur të prishet makina (VIDEO)

 Mos gjetja e defektit nga ana e koncensionarit të makinës ka bërë që pronari i një makinë Suzuki të hakmerret kundër kompanisë duke hyrë me makinën e tij në sallonin ku ekspozoheshin makinat duke shkatërruar ç’ti dilte përpara.


Inati i shoferit është aq i madh saqë godet makinat e sallonit disa he ... Lexo Me Shum »

Kategori: Teknologji | Shikime: 500 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-14 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Rrezikon jetën për një gjobë .!!

Puna e mbrojtësve të rendit është e vështirë e plot risqe, ku rreziku për humbjen e jetës është prezent çdo ditë. Ndaj për këtë detyrë zgjidhen njerëz të gatshëm të rrezikojnë jetën e tyre për të mbrojtur rendin ligjor, por të rrezikosh jetën për të vendosur një gjobë…është e tepruar. 


... Lexo Me Shum »
Kategori: Kuriozitete | Shikime: 628 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-14 | Komento (0)