Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 4 » Meti krahasohet me modelin nga Venezuela!
11:22 PM
Meti krahasohet me modelin nga Venezuela!

www.Shijoje.at.ua Meti krahasohet me modelin nga Venezuela!!Fantazia e fansave të banorëve të BB kalon kufijtë dhe oqeanet. Krahasimi këtë rradhë është bërë për Metin, ku fansat e tij kanë gjetur si duket një kopje të Metit në një shtet latin. Kështu, aktori dhe modeli i njohur Leonardo Corredor ka një pamje tejet të ngjajshme me banorin dhe modelin kosovar Meti Alshiqi. 

Për të vërtetuar faktin, ne hulumtuam dhe gjetëm disa informacione lidhur me 23 vjeçarin Corredor, i cili po pushton zemrat e shumë femrave në gjithë Amerikën Latine. Krahasimi ka filluar nëpër rrjetet sociale ku në faqet kushtuar Metit kanë filluar të qarkullojnë fotografi të modelit venezuelan Fansat madje kërkojnë informata akoma më shumë rreth modelit në fjalë.

KUSH ËSHTË LEONARDO CORREDOR?
Leonardo Corredor, një nga modelët më seksi nga Merida e Venezuelës. I lindur në Arizona të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por familja e tij vendos të kthehet përsëri në qytetin e Meridës në Venezuela. Leonardo vazhdon të merret me modelizëm dhe suksesi i tij shihet në eventin e bukurisë ‘’Miss & Mister Venezuela 2007’’. Leonardo vërtetë është një nga meshkujt më seksi në gjithë Amerikën latine. Në vitin 2009, imazhi i tij bëhet temë diskutimi nëpër blogjet homoseksuale për shkak të përhapjes së një video intime në të cilën modeli shihet duke masturbuar.
Kategorit: Big Brother | Shikime: 389 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar