Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 04
Rihanna aktore

Vetem 24 vjec, 20 milion dis ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 1865 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (1)

www.Shijoje.at.ua Ju rrëfej aventurat e Liamit, divorcin dhe lidhjen me gjermanen seksi!Flet i vëllai, Ariel Osmani: Nuk ka qenë i qëndrueshëm me femrat, por me Evelin ka vendosur të martohet. Nga Këlni. Emrin e saj, 33-vjeçari nga Tirana e zbuloi javën e kaluar, ndërkohë që deri tani mbeten enigmë detajet e vajzës me të cilën ai pohon se ka rënë në dashuri. 

Ariel Osmani, vëMban statusin "i divorcuar”, dhe i vetmi që në skedën prezantuese të "Big Brother 5” ka pohuar se është në lidhje serioze me një vajzë gjermanellai 6 vite më i vogël i Armando Osmanit (Liamit), zbulon për herë të parë detaje të jetës private të këtij banori të BB5, në një intervistë për "Panorama Plus”. 

Ai tregon çfarë di për divorcin e vëllait të tij më të m ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 499 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Hermes Nikaj: Pas deklaratës sime publike për lidhjen me Vlashin, më kërcënojnë në telefon!Ai mori guximin të bënte një rrëfim personal hapur, duke e konsideruar veten një njeri të lirë, kur është fjala për të pohuar atë që ndien. Por Hermes Nikaj, modeli 21- vjeçar i njohur si Hermesi i "Aldo Morning Show” në "Tv Klan” prej shtatë muajsh, 

menjëherë pas deklaratës së tij të parë në media, se i pëlqejnë djemtë, dhe se është i dashuruar çmendurisht me Vlashin e "BB5”, është përballur me telefonata kërcënuese në numrin e tij të telefonit, që nga dita e botimit të intervistës së tij në gazetën "Panorama”. 

Më marrin në telefon vajza e djem, që prezantohen si miq të Vlashit, dhe më kërcënojnë se do më hedhin në gjyq, ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 418 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Seksi në BB s’është tabu !!Françeska është një nga konkurentet më të përfolura të Big Brother. Edhe pse nuk hyri në javën kur nisi ky program, ajo përsëri e kapi ritmin dhe tani është duke luajtur bindshëm. Gjimnazistja nga Vlora i ka habitur të gjithë me sjelljen e saj brenda në shtëpi. 

Janë të shumtë ata që e paragjykojnë për sjelljen dhe veprimet, por ka edhe nga ata që mendojnë se edhe pse18 vjeç po ja u bën banorëve 8 me 2. Është e lirshme në raport me meshkujt aq sa ka krijuar një lidhje aty brenda. 

Ermali duket sikur është i preferuari i saj, me të është afruar që në ditët e para; ka fjetur, është puthur, është përqafuar, madje ka bërë edhe…seks (për këtë është shfaqur një video nga "Vëllai i Madh”). Pro ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 463 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Olsi i BB1: Po, më tërheq shumë Françeska!!Pushimet në Tajlandë, me paratë dhuratë nga tezja që i fitoi në Telebingo. Olsi është kthyer nga pushimet dhe ka vendosur që të na rrëfejë aventurën e tij atje. 

Ai tregon për femrat tajlandeze, raportin mashkull-femër, dhuratën të cilën ia ka bërë tezja e tij që ka fituar telebingon, si dhe komentin për banorët e rinj të BB5.Sa kohë qëndrove në Tajlandë dhe tek kush?Kam qëndruar në një apartament me qira, pamje nga oqeani, 1000 euro për 40 ditë që qëndrova.

Si të kanë pritur dhe çfarë të ka p ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 321 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.uaVajza e njohur e ekranit shqiptar, Albana Osmani rrëfen për formatin e ri televiziv, që është pjesë e spektaklit më të famshëm shqiptar, atij të ‘’Big brother’’.

Si po ecën diskutimi te "Fun club i BB”? Ka pasur mosmarrëveshje?Të ftuarit, të përjashtuarit nga shtëpia më e vëzhguar e shqiptarëve, opinionistë, gazetarë, psikologë, familjarë, miq dhe fansa të banorëve janë të gjithë aktivë në program. 

Jemi të gjithë pjesë e këtij "reality”, që nis brenda shtëpisë dhe zhvillohet, analizohet, diskutohet në studion e këtij programi. Po ecën mirë, po krijon ngjarjen e pritur nga publiku. Je e kënaqur me punën që po bën, si ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 412 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Meti krahasohet me modelin nga Venezuela!!Fantazia e fansave të banorëve të BB kalon kufijtë dhe oqeanet. Krahasimi këtë rradhë është bërë për Metin, ku fansat e tij kanë gjetur si duket një kopje të Metit në një shtet latin. Kështu, aktori dhe modeli i njohur Leonardo Corredor ka një pamje tejet të ngjajshme me banorin dhe modelin kosovar Meti Alshiqi. 

Për të vërtetuar faktin, ne hulumtuam dhe gjetëm disa informacione lidhur me 23 vjeçarin Corredor, i cili po pushton zemrat e shumë femrave në gjithë Amerikën Latine. Krahasimi ka filluar nëpër rrjetet sociale ku në faqet kushtuar Metit kanë filluar të qarkul ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 410 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Bleona Qerreti: Lidhja ime me Al Pacinon!!Fakti që ajo është një prej femrave më të bukura sh qiptare nuk lw shumë pwr diskutim. E qeshur, me profilin e një seksbombe që gjithmonë guxon për më shumë, Bleona Qereti arriti të depërtojë në zemrat e publikut shqiptar që në daljen e saj të parë mbi skenë.

Këngët e Bleonës janë kthyer në hite dhe koncertet e saj kanë qenë gjithmonë të mbipopulluara. Por ajo nuk mjaftohet me kaq. Dëshiron me çdo kusht të kapë majat. Dëshiron që t’i japë një tjetër dimension suksesit të saj, dëshiron të arrijë Hollywood-in dhe do ta arrijë me çdo kusht...Kjo është arsyeja se pse po punon ditë e natë pa u ndalur.

Ndonëse e vetme në gjithë këtë botë të ashpër, pa familjarët dhe bashkëshortin pranë, ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 480 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Exluzive: "Zogu i Tiranës" e pranon hapur: Jam i dashuruar me Vlashin!Për herë të parë, një djalë shqiptar pranon publikisht një lidhje homoseksuale. Është vetëm 21 vjeç dhe deri tani ka arritur t’i realizojë të gjitha qëllimet që i ka vënë vetes. Një nga sfidat e tij në këtë realitet shqiptar është se shprehet hapur për prirjet e tij homoseksuale, dhe shfaq adhurimin që ka për meshkujt seksi. 

Hermes Nikaj, në eksperiencën e tij trevjeçare si model, pohon se ka rënë në dashuri me Vlash Mërtikën e "BB5”, pasi i ka bashkuar i njëjti ambient. Djali që është bërë i njohur në "Aldo Morning Show”, ku punon prej 7 muajsh në "Tv Klan”, zbulon eksperiencën e tij me Vlashin, miqësinë që ai e quan "speciale” me djalin nga Du ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 341 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Elvisi injoron xhelozinë e të dashurës, në Tiranë shoqërohet me Ariolën!!Ndërkohë që loja brenda "Big Brother 5” është në kulmin e saj, banorët që skualifikohen nga javë në javë, vazhdojnë një "Big Brother” tjetër jashtë shtëpisë së vëzhguar, duke thelluar miqësitë që kanë mundur të nisin brenda lojës. 

Kështu, konkurrenti simpatik nga Kosova, Elvis Gjini, nuk e ka problem të vazhdojë miqësinë me vajzat që ka njohur në këtë eksperiencë televizive, edhe pse ka një lidhje të konsoliduar në jetën e tij me modelen kosovare, Valbona Bajraktari.  

Ai madje nuk e ka problem të injorojë xhelozinë e saj të shprehur në intervista për Ariolën, një tjetër banore të skualifikuar nga BB5, nëse do të bëhej fjalë për frikën ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 261 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Prindërit e Vlashit: Elvisi i paftyrë, e kemi mbajtur në shtëpi!!Mund të quhet pa dyshim personazhi më i diskutuar i këtij edicioni të "Big Brother”. Vetëm se, nëse deri tani personazhet që kanë pushtuar faqet e gazetave, kanë qenë ata që kanë luajtuar më fort brenda shtëpisë, me Vlashin ka ndodhur e kundërta. 

Ai është ndoshta një nga banorët më të qetë të këtij ‘reality’. Në këtë ka ndikuar fakti që Vlashi nuk ka qenë krejtësisht i panjohur, dhe më së shumti kanë ndikuar ish-banorët, që kanë dhënë deklarata të forta lidhur me figurën e tij. 

Lajmet, thashethemet dhe deklaratat nuk kanë impresionuar vetëm publikun, por kanë shqetësuar edhe familjen e Vlash Martikës, e cila deri tani nuk ka pranuar të japë asnjë ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 252 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)