Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Prill » 11 » Ndahen Bjordi dhe Adelajda ..!![Foto]
11:46 PM
Ndahen Bjordi dhe Adelajda ..!![Foto]
www.Shijoje.at.ua Ndahen Bjordi dhe Adelajda ..!!Cifti i famshem per dashurine e tyre qe kishin per njeri-tjetrin jane ndare perfundismisht. Adelajda dhe Bjordi pas lidhjes se tyre 3 vjecare i dhane fund marredhenies se tyre.  Ka disa ditë që djaloshi karizmatik, që u bë i famshëm falë pjesëmarrjes së tij në "Big Brother Albania 2”, Bjordi është larguar për në Itali. Arsyeja, atje e priste një lidhje e re me një vajza ruse, siç e shihni dhe në këtë foto, sipas një burimi që ka dashur të mbetet anonim, Bjordi e ka braktisur Adelajdën për rusen, te cilen e ka njohur ne nje klub ne Itali.

Ajo quhet Tanja dhe te dy bashkejetojne prej pak kohesh.

Kujtojmë se ata ishin aq shumë krenarë dhe tregonin se ishin çifti i parë që po e kalojnë shumë mirë të dalë nga një reality-shou i tillë.

Persa i perket Adeles ajo vazhdon te punoje si gazetare ne Gazeten Shqiptare.

Adelajda nuk ka dashur te jape informacion per ndarjen megjithese ne pamje te pare te jep pershtypjen se nuk ndihet dhe aq e lenduar.

www.Shijoje.at.ua Bjordi Ne itali..

Kategorit: VIP | Shikime: 1294 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar