Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 18 » Prindërit e Franceskës: Jemi pro 'seksit' në Big Brother !! [ Foto]
10:51 PM
Prindërit e Franceskës: Jemi pro 'seksit' në Big Brother !! [ Foto]

www.Shijoje.at.ua Prindërit e Franceskës: Jemi pro 'seksit' në Big Brother !! [Plus Foto]Bukuroshja vlonjate me emrin Françeska ka tërhequr vëmendjen e publikut shqiptar, jo vetëm për pamjen e saj, por edhe për karakterin e veçantë që ka. Ajo është më e vogla e shtëpisë së "Big Brother”, por ka ngjallur diskutimet më të mëdha.

Ajo që e dallon më së shumti Françeskën nga vajzat e tjera është lirshmëria me të cilën ajo flet, vepron dhe jeton. Si dhe për seksin e përfolur me konkurrentin tjetër, Ermalin.

Prindërit e Françeskës nuk janë kundër vajzës dhe veprimeve të saj nëse ajo ndihet mirë. 
Edhe nëna e Franceskes, Brixhilda Jace e babai, Dhimitër në një intervistë për mediat shqiptare kanë thënë se "Franceska dhe Ermali duken cift i mirë për njëri - tjetrin. "Mua më pëlqejnë ata të dy. Duken mjaft mirë me njëritjetrin. Ermali është goxha djalë. Ashtu si bashkëshorti im, edhe unë bashkë me dy vajzat e tjera e mbështesim plotësisht Françeskën. Për ne është e rëndësishme që ajo të jetë mirë, të ecë përpara e të realizojë të gjitha synimet e saj" ka thënë nëna e saj.Www.Shijoje.at.ua Faqa Rinis Shqiptare ♥
Francheska    Prindit

Kategorit: Big Brother | Shikime: 335 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar