Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 30 » Seks në shtëpi të BB, jashtë i presin partnerët !! [Plus Foto]
1:52 AM
Seks në shtëpi të BB, jashtë i presin partnerët !! [Plus Foto]

www.shijoje.at.ua Franceska Seks në shtëpi të BB, jashtë i presin partnerët !!Zbulohen nga vetë rrëfimet e tyre se cilët janë partnerët e vërtetë dhe për kë u rreh zemra. Në qoftë se keni kuriozitet të njihni histori lidhjesh mes një femre dhe një mashkulli, ku secili prej tyre ka një të dashur ose më shumë që presin diku, 

ndërkohë që konsumohet një lidhje tjetër live, në ekran, pa dyshim që duhet të ndiqni "Big brother 5″. Çifte që flenë bashkë dhe djali i rrëfen vajzës se sa të gjatë e ka të dashurën që po e pret jashtë, ndërkohë që i fut duart poshtë jorganit, çifte që bëjnë seks natën dhe ditën mezi sa e përshëndesin njëri-tjetrin.

Këto lidhje kaq të çuditshme mund t’i gjeni te ky "Big brother”. Por ishte prova javore që Vëllai i Madh u caktoi banorëve, e cila krijoi një konfiguraciin të ri në shtëpi, duke tronditur raportet mes banorëve gjatë kësaj jave. Të rrëfesh historitë e dashurisë më sinjifikative të secilit, i bëri një shkundje konkurrentëve, duke u kujtuar jetën që kanë lënë jashtë. Ja ti marrim me radhë:

Graciano &Lorena: "Kemi bërë seks, çfarë problemi ka?”
Janë të dy 20-vjeçarë dhe brenda pak ditësh njohjeje e pa asnjë gram ndjenjë ndaj njëri-tjetrit, ia "kanë bërë fora”. Nëse në edicionet e kaluara përveç Jetmirit që ka pranuar me gojën e tij seksin me Rezartën, askush nuk e ka pranuar këtë fakt, madje as Olsi me Najadën që presupozohej të ishin shumë modernë dhe pa komplekse. Graciano dhe Lorena e kanë ekspozuar aq shumë këtë moment intimiteti, a thua se ishin të parët mbi këtë tokë që e kishin zbuluar seksin.
Mbase mosha e tyre shumë e re i bën që të mos e vrasin shumë mendjen se si mund të perceptohet gjithë kjo nga jashtë, ndërkohë që ne që i ndjekim, nuk na bën përshtypje që dy të rinj zgjedhin të bëjnë seks para gjithë shqiptarëve, por të paktën të shoqërohej me pak atraksion reciprok dhe në rastin më ideal, të kishte pak ndjenjë. A thua jemi disi të prapambetur dhe nuk kemi mësuar ende që 20-vjeçarët e sotëm e kanë zëvendësuar palestrën me seksin? Por në provën e historive te dashurisë Graciano por edhe Lorena na rrëfyen se zemra u funksionon shumë mirë, sepse dashurinë e vërtetë e kanë provuar, ndërkohë që lidhja mes tyre në këtë rast është një nga më atipiket që na kishin parë sytë.

Erjoni dhe Klaudia: "Puthemi në buzë, por… jemi shokë!”
Historitë e dashurisë që vijnë nga e kaluara, kanë tronditur jo pak çiftin Erjon-Klaudia. Vajza që deri dje i kërkonte llogari për çdo gjë Erjonit, a thua se e kishte burrë prej 30 vitesh, papritur zbuloi se ai djalë e ka mendjen dhe zemrën gjetkë. Pak ditë më parë u zbulua nga mediat se Erjoni ka një të dashur parukiere, e cila deklaroi që Klaudia jo vetëm e dinte se ajo e kishte të dashur Erjonin, por e kishte edhe shoqe, madje në "Big brother” ishte futurme rrobat e saj. Se sa e vërtetë mund të jetë kjo njohje, pritet që të dëgjojmë edhe versionin e Klaudias. Por historia që Erjoni tregoi, la pa fjalë Klaudian. Ai rrëfeu për të dashurën që e kishte njohur në Greqi, për të cilën zemra i rreh akoma. Ndërkohë që të dy, edhe Klaudia, por edhe Erjoni, nxituan të pohojnë se ata paskëshin qenë vetëm shokë dhe që të tjerët i kanë keqkuptuar. Lind pyetja, po puthjet në buzë?

www.shijoje.at.ua Seks në shtëpi të BB, jashtë i presin partnerët !!Ermali & Françeska, ose dashuria në kallaballëk
Ai ka një të dashur jashtë, e cila e ka shoqëruar deri ditën kur ai është futur në "Big brother” e që, madje kujdeset për t’i sjellë edhe rrobat. Ajo ka një të dashur në burg në Itali, nga Laçi, një tjetër nga Vlora edhe ai në burg, ku ajo rrëfente se i çonte cigare prapa hekurave, ndërkohë që nuk e dimë për cilin prej tyre po rrëfente pranë zemrës së thyer, kur tha që kishte pasur nje lidhje dhe më pas e kishte zbuluar se ai e kishte tradhtuar vazhdimisht. Nga historitë e Françeskës të krijohet ideja që ajo nuk është 18 vjeç, por 100. E megjithatë, lajmi që Ermali qënka i zënë, e shokoi jo pak, e, më pas, në shenjë hakmarrjeje mori distancë duke i kërkuar llogari se pse nuk ia kishte thënë më parë. Nga ana e Ermalit mungoi përgjigjja inteligjente "Nëse një femër të futet në krevat pa ta mësuar akoma as emrin, a ka kohë për të sqaruar kaq shumë detaje?”. E me gjithë këtë kallaballëk të dashurish, historia puçi-puçi vazhdon. Këto po që janë lidhje!
Kategorit: Big Brother | Shikime: 526 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 0.0/0
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar