Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2013 » Janar » 13 » Sherr në Zonë e Lirë, Zhaku dhe Kastro ofendojnë njëri tjetrin (VIDEO)
4:07 PM
Sherr në Zonë e Lirë, Zhaku dhe Kastro ofendojnë njëri tjetrin (VIDEO)
Zonë e Lirë mbrëmë ishte arenë sharjesh, ofendimesh dhe fjalori të pakontrolluar. Protagonistë të këtyre debateve ishin Zhaku dheKastro Zizo.

Gjatë gjithë emisionit, Zhakupretendon se Kastro ksihte i kishte vjedhur asaj një projekt muzikor.

Për më tepër ndiqni videot:


Close Ad


Close Ad


Close Ad

Kategorit: VIP | Shikime: 593 | Postoi: shijoje | Vlerësim: 5.0/1
Te Gjitha Komentet: 0
ComForm">
avatar