Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Files » Filma Aksion » Fima Aksion

House of the Rising Sun
2012-03-10, 0:58 AM

Një mbrëmje, në klubin e natës ku Ray punonte është grabitur djali i pronarit të klubit dhe është qëlluar për vdekje.I dyshuari kryesor behet Ray, prandaj ai kërkon për personin përgjegjës për këtë krim, në përpjekje për të pastruar emrin e tij.

Category: Fima Aksion | Added by: shijoje
Views: 656 | Downloads: 0 | Comments: 65 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
ComForm">
avatar