Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Files

Total entries in catalog: 13
Shown entries: 1-10
Pages: 1 2 »

Shiko Filmin Footloose
Qyteti kec Ren MacCormack lëviz në një qytet të vogël ku roll 'n' gur dhe vallëzimi kanë qenë të ndaluar, dhe shpirti i tij rebel shtrëngon deri në popull.
Filma Komedi | Views: 640 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komente (1)

Shiko Filmin Shark Night 3D
Një fundjavë në një shtëpi afër liqenit në Gjirin Luiziana shëndrrohet në një makth për shtatë pushuesit pasi ata u nënshtrohen sulmeve të peshkaqenëve.
Filma Horror | Views: 655 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komente (0)

Kliko Shiko Filmin Rogue River 2012
Kur një grua e re merr një udhëtim poshtë lumit Mashtrues, makina e saj misteriozezhduket. Humbi pa transport

Filma Horror | Views: 854 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komente (0)

Si nje aktor i filmave pa ze, George Valentin mendon se ardhja e teknologjive te reja me video dhe audio do ta zbeh rolin e tij duke e harruar.

Ai bashkpunon me Pepy Miller, nje kercimtare e re energjike per tu rikthyer serisht ne skene…

Filma Drame | Views: 618 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komente (0)

Kliko Shiko Filmin The Woman in Black
Një avokat i ri udhëton në një fshat të vecuar ku zbulon se një fantazëm e nje gruaje kerkon hakmarrje dhe po terrorizon vendasit.[
Filma Drame | Views: 550 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)

Kliko Shiko Filmin House of the Rising Sun
Një mbrëmje, në klubin e natës ku Ray punonte është grabitur djali i pronarit të klubit dhe është qëlluar për vdekje.I dyshuari kryesor behet Ray, prandaj ai kërkon për personin përgjegjës për këtë krim, në përpjekje për të pastruar emrin e tij.
Fima Aksion | Views: 653 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)

Kliko Shiko Filmin The Last Airbender
Filmi fillon me katërmbëdhjetë vjecarin Katara që lakonte ujin dhe me vëllain e tij luftëtar pesëmbëdhjetë vjecar, Sokka, që e qorton sepse uji ra mbi të. Ata gjejnë një sferë të akullt me një djalë të quajtur Aang dhe një bizon fluturues të quajtur Appa të ngecur brenda. E panjohur për ta, Aang është Avatari i humbur prej kohësh, një figurë shpirtërore që mban botën në ekuilibër.
Fima Aksion | Views: 607 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)

Shiko Filmin Moonwalker
Një kombinim i disa filmimeve direkte të koncerteve të Michael Jackson, dhe të një serie fantazie ku në qendër është Jackson.
Fima Aksion | Views: 563 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)

Shiko Filmin Salt
Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një defektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajsinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: "Kush është Salt?”
Fima Aksion | Views: 608 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)

Shiko Filmin Prince Of Presia
Një Princ i ri i arritisur së bashku me një princeshë duhet të ndalojnë një plan të "lig” që të shkaterrojë boten me anë të nje kame që mundeson levizjne në kohe!
Fima Aksion | Views: 530 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)

1-10 11-13