Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Files » Filma Aksion » Fima Aksion

Salt
2012-03-10, 0:48 AM
                                                                                                                    Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një defektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajsinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: "Kush është Salt?”

Category: Fima Aksion | Added by: shijoje
Views: 608 | Downloads: 0 | Comments: 1 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
ComForm">
avatar