Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Files » Filma Aksion » Fima Aksion

The Last Airbender
2012-03-10, 0:55 AM

Filmi fillon me katërmbëdhjetë vjecarin Katara që lakonte ujin dhe me vëllain e tij luftëtar pesëmbëdhjetë vjecar, Sokka, që e qorton sepse uji ra mbi të. Ata gjejnë një sferë të akullt me një djalë të quajtur Aang dhe një bizon fluturues të quajtur Appa të ngecur brenda. E panjohur për ta, Aang është Avatari i humbur prej kohësh, një figurë shpirtërore që mban botën në ekuilibër.


Category: Fima Aksion | Added by: shijoje
Views: 607 | Downloads: 0 | Comments: 28 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
ComForm">
avatar