Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Files » Filma Drame » Filma Drame

Entries in category: 2
Shown entries: 1-2

Sort by: Date · Name · Rating · Comments · Downloads · Views

Si nje aktor i filmave pa ze, George Valentin mendon se ardhja e teknologjive te reja me video dhe audio do ta zbeh rolin e tij duke e harruar.

Ai bashkpunon me Pepy Miller, nje kercimtare e re energjike per tu rikthyer serisht ne skene…

Filma Drame | Views: 618 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komente (0)

Kliko Shiko Filmin The Woman in Black
Një avokat i ri udhëton në një fshat të vecuar ku zbulon se një fantazëm e nje gruaje kerkon hakmarrje dhe po terrorizon vendasit.[
Filma Drame | Views: 549 | Downloads: 0 | Shtuar Nga: shijoje | Data: 2012-03-10 | Komente (0)