Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 14
www.Shijoje.at.ua njeriu me i gjat ne bot

Njeriu më i gjatë në botë ndoshta ka pushuar së rrituri pas trajtimit në spitalin amerikan.

... Lexo Me Shum »

Kategori: Kuriozitete | Shikime: 326 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Faqa Rinis Shqiptare

Emri i vertete i vazes mendohet qe eshte Dakota .Dhe fotot e saj kane bere gjiron e webit ne fillim ne gjithe vendet aziatike dhe me pas ne gjithe boten .Vajza ka thene ne rrjetet sociale se ajo adhuron te vishet si idhulli i saj Barbie mbase edhe prej ngjashmerise se saj me ... Lexo Me Shum »

Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 489 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komento (1)

www.Shijoje.at.ua Genta dhe Nora imitojnë njëra tjetrën!Marrëdhëniet mes artistëve të fushës muzikore gjithmonë janë të komplikuara. Kur janë me njeri-tjetrin, ata japin shembullin e një shoqërie të fortë e të sinqertë. Krejt e kundërta ndodh kur flasin pa doreza në mungesë të shoqi-shoqit.

Kështu duket se ndodh me të gjithë, por rasti në fjalë është padyshim i veçantë. Bëhet fjalë për dy këngëtaret kosovare Genta Ismajli dhe Nora Istrefi. Dy koleget në muzikë nuk janë komentuar kurrë për ndonjë afërsi mes tyre, njësoj siç nuk janë komentuar për ndonjë armiqësi.

Të gjendura në një tavoline festive mes kolegesh të tjerë, Genta ka marrë përsipër të vërë disi në lojë Noren. Ajo është çuar në mes të lokalit dhe ka imituar mënyrën e interpretim ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 353 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komento (0)