Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » Jashtzakonshme
Misteri
"Nga gjurmët e një radari ushtarak venezuelian, është arritur të identifikohet një pikë”, në të cilën, aeroplani i zhdukur në Los Roques "humbi papritur kuotën e lartësisë”. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 293 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Babai i 600 fëmijëve ..!!
Një britanik mund të hyjë në librin e rekordeve, si babai i më shumë se 600 fëmijëve, raportoi e përditshmja "The Telegraph” ditën e mërkurë. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 527 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-12 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Deri dje babi sot e thërret mami!!Britanikja Tash Ozimek ishte 16 vjeç kur babai i saj një mbrëmje u ul pranë saj dhe e pyeti: "Cila gjë që do bëja unë do të të turpëronte më shumë?”Ajo heshti, pasi si shumë adoleshentë, mendon se babai e vë në siklet. Por pas pak minutash i tha: "Ndoshta po të vishesh si femër përpara miqve të mi”.

Shakaja e Tash u prit me heshtje nga babai i saj, i cili nisi t’i shpjegonte se çfarë kishte në mendje. Ai i tha të bijës se gjithmonë e kishte ndjerë veten si një femër dhe se ishte i dëshpëruar si mashkull. Për këtë arsye do ndryshonte seks.

Përpara se të mbaronte fjalinë, ajo iku në dhomën e saj me lot në sy. "Mbaj mend që kam qarë deri në orën katër të mëngjesit,” kujton ajo."As nuk ia kis ... Lexo Me Shum »

Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 730 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-16 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Faqa Rinis Shqiptare

Emri i vertete i vazes mendohet qe eshte Dakota .Dhe fotot e saj kane bere gjiron e webit ne fillim ne gjithe vendet aziatike dhe me pas ne gjithe boten .Vajza ka thene ne rrjetet sociale se ajo adhuron te vishet si idhulli i saj Barbie mbase edhe prej ngjashmerise se saj me ... Lexo Me Shum »

Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 489 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-14 | Komento (1)