Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 28

www.Shijoje.at.ua E dashura e Ermalit: Nuk dua të përfshihem në këtë histori!!Lorena: Pyeteni Ermalin për mua, kur të dalë nga loja. Ndërkohë që ka pasur komente e diskutime të ndryshme në lidhje me intimitetin e krijuar brenda "Big Brother 5” mes Ermalit dhe Françeskës, ata të dy nuk i kanë kursyer bisedat në lidhje me sinqeritetin, që duhet të tregojnë ndaj njëri-tjetrit për lidhjet që mund të kenë lënë jashtë shtëpisë. 

Ka qenë pikërisht vajza 18- vjeçare nga Vlora, Françeska, e cila i ka kërkuar në një farë mënyre llogari Ermalit, kur i është drejtuar para dy ditësh me fjalët "Pse s’më tregove për të dashurën?!”, ndërkohë që ai ia ka kthyer me një deklarim të tipit "Isha ndarë”. 

Françeska dhe Er ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 290 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-28 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Biznesmeni: E ndihmova Dafinën – është mosmirënjohëse!!Thotë se e ka ndihmuar shumë herë si financiarisht edhe në forma tjera, por ajo është mosmirënjohëse e madhe. Biznesmeni kosovar nga Suedia Besim Mehmeti ka rrëfyer për Panoramën se si për 10 vjet ka bërë shumë cka për këngëtaren e famshme, e cila edhe i ka pasur borxh për një kohë.

Doja t’ju pyes fillimisht nga dhe si njihesh me Dafina Zeqirin?
Mbi 10 vite njihem me Dafinën dhe familjen e saj, nëna e Dafinës është nga Llapashtica, kurse mua me bie ta kem si teze, pasi jam nip i asaj ane.

Po bashkëpunimin me të si e ke pasur, me çfarë e ke ndihmuar deri më tani?
Që nga fillimi kur ka nisur, pasi unë merrem me biznese dhe kam kon ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 257 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-28 | Komento (0)