Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 16

www.Shijoje.at.ua Deri dje babi sot e thërret mami!!Britanikja Tash Ozimek ishte 16 vjeç kur babai i saj një mbrëmje u ul pranë saj dhe e pyeti: "Cila gjë që do bëja unë do të të turpëronte më shumë?”Ajo heshti, pasi si shumë adoleshentë, mendon se babai e vë në siklet. Por pas pak minutash i tha: "Ndoshta po të vishesh si femër përpara miqve të mi”.

Shakaja e Tash u prit me heshtje nga babai i saj, i cili nisi t’i shpjegonte se çfarë kishte në mendje. Ai i tha të bijës se gjithmonë e kishte ndjerë veten si një femër dhe se ishte i dëshpëruar si mashkull. Për këtë arsye do ndryshonte seks.

Përpara se të mbaronte fjalinë, ajo iku në dhomën e saj me lot në sy. "Mbaj mend që kam qarë deri në orën katër të mëngjesit,” kujton ajo."As nuk ia kis ... Lexo Me Shum »

Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 730 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-16 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Të gjithë konkurrentët në Është plotësuar tashmë lista e konkurrentëve të "Dancing with the stars”. Mediat ka zbuluar javë pas jave emra të rinj konkurrentësh dhe sot do të ofrojmë listën e plotë të tyre. Emrat e konkurrenteve femra tashmë janë zbuluar dhe siç dihet ato janë: 

Elvana Gjata, Afërdita Dreshaj, Adelina Tahiri, Ornela Bregu, Anjeza Maja, Zhaku (Inida Gjata) dhe Niada Saliasi. Kurse për sa u përket meshkujve konkurrentë, këtë vit do të shohim në përballje televizive: Bujar Kapexhiun, Vedat Ademin, Artan Imamin, Dren Abazin, Xhani Shqerrën dhe Seldi Qalliun. 

Emrat e dy konkurrentëve të fundit ishin të pazbuluar, por tashmë gjithçka është e qartë dhe kjo është list ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 290 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-16 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Cilat veprime të meshkujve e nervozojnë një femër!!Marrëdhëniet mashkull-femër janë të komplikuara, thjesht për arsye se jemi të ndryshëm. Femrat nervozohen për disa gjëra, për të cilat mendojnë se nuk i takojnë fare gjinisë së kundërt, por të njëjtin mendim e kanë edhe meshkujt. 

Ekzistojnë disa shprehi, të cilat meshkujt assesi t’i largojnë, përderisa femrat i vërejnë ato në jetën e përditshme. Nganjëherë, këto janë vetëm çorapët e tij në dysheme, obsesioni pas teknologjisë, apo moskuptimi për ndjenjën e estetikës nëpër shtëpi. Standardet e ndryshme higjienike mund të jenë problem i vërtetë, por kryesisht mund të bisedohet rreth gjithçkaje. 

Lexoni disa nga gjërat që i bëjnë meshkujt, përderisa femrat fare nuk ... Lexo Me Shum »
Kategori: LifeStyle | Shikime: 306 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-16 | Komento (0)

www.Sijoje.at.ua Këta janë Armiqet e InternetitShumë vende kanë marrë armët në duar: "Reporterët pa kufi” njoftojnë për censurën dhe kontrollin që ushtrohet nga Australia deri në Bjellorusi. Shtete të reja janë futur në këtë listë.

12 vende kanë futur "Reporterët pa kufi” në listën e "armiqve të internetit”. Sot (12.03.2012) në Ditën Botërore kundër Censurës në internet organizata ndërkombëtare informon për herë të katërt, cilat shtete kontrollojnë më shumë internetit, ose si kontrollojnë dhe censurojnë këto vende informacionin. 

Në listë bëjnë pjesë këto shtete: Bahrejn, Birmania, Kina, Kuba, Irani, Korea e Veriut, Arabia Saudite, Siria, Turkmenistani, Uzbekistani, Vietnami dhe Bjellorusia. Të ri ... Lexo Me Shum »

Kategori: Internet | Shikime: 429 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-16 | Komento (0)