Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
Forum Shijoje » New Posts
New Posts
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Kush i puth buzet
Se me sjellin vetem stres
0 798 AlbanianVips 2012-03-17, 2:10 AM
Posted by: AlbanianVips
Pershendes
love you une ty e ti mu!!!!!
0 667 AlbanianVips 2012-03-17, 2:10 AM
Posted by: AlbanianVips
Te dashurova
me lot po
0 599 AlbanianVips 2012-03-17, 2:09 AM
Posted by: AlbanianVips
Dashuria
gjithkush
0 601 AlbanianVips 2012-03-17, 2:09 AM
Posted by: AlbanianVips
po te shkruaj kete leter
dhembje dhe trishtim
0 792 AlbanianVips 2012-03-17, 2:07 AM
Posted by: AlbanianVips
Urime ditlindjen
Dikush po mungon
0 496 AlbanianVips 2012-03-17, 2:07 AM
Posted by: AlbanianVips
E dashur .....kjo leter eshte per ty
cila me nje shikim me tronditi ne zemer
0 692 AlbanianVips 2012-03-17, 2:06 AM
Posted by: AlbanianVips
E di , qe ti ke ende vleresime rreth meje,
njeri tjetrin ta dashurojm.
0 541 AlbanianVips 2012-03-17, 2:05 AM
Posted by: AlbanianVips
Ku jan shtigjet e ardhmerise
ku jan brigjet e vetmis
0 571 AlbanianVips 2012-03-17, 2:05 AM
Posted by: AlbanianVips
VETEM PER TY
esht jeta.........tedua
0 645 AlbanianVips 2012-03-17, 2:04 AM
Posted by: AlbanianVips
T-e dish te lexosh
J-e e zgjuar gjeje vete
0 541 AlbanianVips 2012-03-17, 2:03 AM
Posted by: AlbanianVips
engjellit tim...
Ti ishe engjelli im,
0 518 AlbanianVips 2012-03-17, 2:02 AM
Posted by: AlbanianVips
''LAMTUMIRE DHE SDO DEGJOSH PER MUA ME''
sonte me mungon,me mungon shume
0 611 AlbanianVips 2012-03-17, 2:01 AM
Posted by: AlbanianVips
Ne dasmen tende do te vij patjeter,
kan faj sepse fati deshi te na nda
0 639 AlbanianVips 2012-03-17, 2:01 AM
Posted by: AlbanianVips
ROB i DASHURIS
E filloj kete leter me e shkruar
0 609 AlbanianVips 2012-03-17, 2:00 AM
Posted by: AlbanianVips
Edhe boten te ma falnin
A me genjeve ti apo genjeva veten
0 589 AlbanianVips 2012-03-17, 1:59 AM
Posted by: AlbanianVips
Nga kush vuajti, zemra jote .
Dhe unë pyes veten se çfarë se si shkon
0 953 shijoje 2012-03-07, 3:25 AM
Posted by: shijoje
Sa yje ka qielli
dallg
0 600 shijoje 2012-03-07, 3:25 AM
Posted by: shijoje
Nuk te shoh
DASHURINE TIME...
0 584 shijoje 2012-03-07, 3:24 AM
Posted by: shijoje
Kujt i thua lule
kujt i thua hen
0 573 shijoje 2012-03-07, 3:24 AM
Posted by: shijoje
Nje kujtim ne dore e mbaj
Nostalgji qe ne shpirt e kam
0 579 shijoje 2012-03-07, 3:23 AM
Posted by: shijoje
Sikur ti ta dije
Se sa shum te dua
0 615 shijoje 2012-03-07, 3:23 AM
Posted by: shijoje
Mjegullat nëpër
pa emër
0 527 shijoje 2012-03-07, 3:22 AM
Posted by: shijoje
ti je vajza me te cilen dua ta kaloj jeten ,
dua ta kaloj jeten ,
0 585 shijoje 2012-03-07, 3:22 AM
Posted by: shijoje
Ty te thash sonte se une te dua
Ty te thash sonte se une te dua
0 600 shijoje 2012-03-07, 3:21 AM
Posted by: shijoje
183 threads found. 25 threads displayed on the page.
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies