Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
Forum Shijoje » New Posts
New Posts
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Shkodra
Historia Shkodres
0 1437 shijoje 2013-01-21, 2:21 PM
Posted by: shijoje
ABC–ja do ta ftojë Angelina Jolie në Kosovë ?
Nëse Kinemaja ABC arrin t’ia mbushë mendjen Angelina Jolie d
0 756 shijoje 2013-01-21, 1:48 AM
Posted by: shijoje
Stadiumi i ri si harta e Shqipërisë...
Stadumi shqiptar
2 1524 shijoje 2013-01-21, 1:46 AM
Posted by: shijoje
Noizy - Fiyar 2013 [re-update]
Noizy OTR
0 713 shijoje 2013-01-21, 1:35 AM
Posted by: shijoje
Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt
Kenga Me e Re Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lal
0 598 shijoje 2013-01-21, 1:32 AM
Posted by: shijoje
Burri dhe Gruja
Burri Dhe Gruja
0 913 shijoje 2013-01-13, 0:47 AM
Posted by: shijoje
Tirana
Rreth Tiranes
2 557 shijoje 2013-01-13, 0:29 AM
Posted by: shijoje
Letersia Shqiptare
Rreth Letersis Shqiptare
0 748 shijoje 2013-01-13, 0:26 AM
Posted by: shijoje
PJESA E PARË: PARIME THEMELORE
Shqipëria është republikë parlamentare.
1 850 shijoje 2013-01-13, 0:23 AM
Posted by: shijoje
Zoterimet e Kastrioteve
Gjergj Kastriot Skenderbeu
1 900 shijoje 2013-01-13, 0:20 AM
Posted by: shijoje
Abaz Shehu
Pjesëmarrës i lëvizjes demokratike-revolucionare
0 768 shijoje 2013-01-13, 0:08 AM
Posted by: shijoje
Shprehje Frazeologjike
Shprehje Frazeologjike
0 682 shijoje 2013-01-13, 0:00 AM
Posted by: shijoje
Makarona Me Ragu
Gatim Vegjitarian
0 819 shijoje 2012-04-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
Past Me Ton
Nje Recet Shum e Thjesht Dhe e Shpejt
0 748 shijoje 2012-04-18, 11:39 PM
Posted by: shijoje
Akullore Me Cokollat
Shum e Shijshme
0 827 shijoje 2012-04-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
Pace e kokes
Kjo shoqerohet me vere te bardhe.
0 747 shijoje 2012-04-18, 11:37 PM
Posted by: shijoje
Fileto Pule Me Kerpurdha
Ju Befte Mire
0 763 shijoje 2012-04-18, 11:36 PM
Posted by: shijoje
Tave Me Fruta Deti
Ju Befte Mire ..!!
0 636 shijoje 2012-04-18, 11:35 PM
Posted by: shijoje
on kon 2 pijaneca
po e kom rrahmon
0 676 shijoje 2012-03-18, 11:49 PM
Posted by: shijoje
u kon ni plak e
edhe ni plak plaka
0 561 shijoje 2012-03-18, 11:48 PM
Posted by: shijoje
Ka qene vajza
kush kalonte ia besha me sy hahahha :P
0 604 shijoje 2012-03-18, 11:47 PM
Posted by: shijoje
Ka qen ne frigacak dhe ka vendos
eopardin edhe e ka fur piiihahahahahaha
0 490 shijoje 2012-03-18, 11:47 PM
Posted by: shijoje
Kan qenë dy djemtë
"Oh po por djaloshi i cili ka per ti fut bimet ne dhe është
0 502 shijoje 2012-03-18, 11:47 PM
Posted by: shijoje
beni:babi sot mesuesja me lavgeroi
:ju te gjith jeni gomer por ti beni je i madhi
0 536 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
u kan i mencuri
hin trotuar e shkel te mencurin
0 476 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
183 threads found. 25 threads displayed on the page.
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies