Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » Big Brother
www.Shijoje.at.ua Albulena: Erioni nuk ndien per Klaudian, kur te dale do i kerkoj lidhje, kam mbeshtetjen e babait te tij!!Baristi 24-vjeçar nga Tirana, që rikthehet në vendilndje pas 21 vitesh, ka sqaruar se arsyeja kryesore e pjesëmarrjes në "Big Brother” është krijimi i njohjeve që do ta lidhin më shumë me Shqipërinë. Ndërkohë që duket se brenda shtëpisë po krijon një lidhje me Klaudian, 

23-vjeçarja nga Gjilani, Albulena, e diplomuar për Psikologji, zbulon dëshirën e saj për të krijuar një lidhje me Erionin pas daljes së tij nga shtëpia e BB.
Albulena brenda shtëpisë së "BB” u krijua një afrimitet mes teje dhe Erionit. Tani që je jashtë, e ke harruar Erionin?

Jo, përkundrazi. Të shtunën ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 541 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-21 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Historia e dashurisë që është krijuar brenda "Big Brother 5” mes Ermalit dhe Françeskës, përveçse ka tërhequr vëmendjen e publikut, është pasuar me komente të ndryshme në rrjete sociale nga fansat. 

Ndërkohë që Ermali dhe Françeska po jetojnë lidhjen e tyre në lojën ku luhet për 100 mijë euro, në media janë botuar shkrime për lidhjet e tyre që i presin jashtë. Se sa mund të dijë një mama rreth historive dhe preferencave të djalit të saj 24-vjeçar, gjithçka varet nga afrimiteti që ata kanë. 

Gjithsesi, Tefta Merdani pranon të tregojë gjithçka di dhe mendon rreth lojës së djalit të saj, i cili u shpall "Mister Albania” në vitin ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 547 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-21 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Elvisi: Vlashi homoseksual - u dashurua në mua!!Pas takimit me Elvisin, banorin e eliminuar të "Big Brother” mund t’ju konfirmojmë që ai është vërtet shumë i bukur fizikisht. Përpos kësaj nga përgjigjet e tij kuptuam që është gjithashtu djalë inteligjent dhe tejet i matur. Por, të gjitha këto nuk i mjaftuan për të vazhduar qëndrimin në lojë.

Ai na ndihmoi edhe ne të qartësonim disi idetë mbi disa banorë që vazhdojnë të jenë ende konkurrentë dhe na zbuloi fakte shumë interesante të cilat mund t’i lexoni në përgjigjet e tij.

Pas hyrjes tënde në reality- show është shkruar shumë për ty. Ndër to edhe njohja e jetesa në një shtëpi me një tjetër banor aktual, me Vlashin. Cila është e vërteta?Unë nuk kam jetuar ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 508 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-20 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Tragjedia e familjes së Edgar Çanit!!Një prej konkurrentëve më të fortë në edicionin e sivjetshëm të Big Brother është padyshim 52-vjeçari Edgar Çani. 

Duhet admiruar guximi i tij për të hyrë në një ‘reality show’ që të bën të famshëm brenda një dite e për këtë arsye gjithçka nga jeta private e personazheve deri dikur të panjohur bëhet publike. Një prej historive të para që u bë publike nga jeta e Edgarit ishte divorci i tij nga gruaja e parë. 

Por po të shkojmë edhe më parë në kohë, miq të hershëm të Edgarit tregojnë një prej historive më të dhimbshme të jetës së një njeriu që duket se i ka ndryshuar jetën jo vetëm Edgarit por të gjithë pjesëtarëve të familjes së tij. Jeta në qytetin e ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 584 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-18 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ermali i BB5, turpëroi familjen e të dashurës jashtë!!Ermali, misteri i shtëpisë së "Big Brother”, para se të bëhej pjesë e reality shoë- t kishte një lidhje jo pak të rëndësishme me një vajzë nga qyteti i Beratit, Lorinën. Vetëm se, edhe ai vetë duhet ta ketë kuptuar, se pas afrimit me Françeskën e sidomos tani që ata përfliten se kanë kryer marrëdhënie seksuale, ndoshta Lorina nuk e pret më.

Farmacistja bionde duket se nuk e ka pritur aspak mirë "lojën” që po bën Ermali në "Big Brother”. Thashetheme të shumta thonë se përveç Lorinës, sjelljet e Ermalit po i përjeton keq edhe familja e saj, e cila ndihet e turpëruar. 

Edhe sikur vajza e tyre të dojë të rikthehet e ta falë të dashurin, familja ia ka ndaluar kateg ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 590 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-18 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Prindërit e Franceskës: Jemi pro 'seksit' në Big Brother !! [Plus Foto]Bukuroshja vlonjate me emrin Françeska ka tërhequr vëmendjen e publikut shqiptar, jo vetëm për pamjen e saj, por edhe për karakterin e veçantë që ka. Ajo është më e vogla e shtëpisë së "Big Brother”, por ka ngjallur diskutimet më të mëdha.

Ajo që e dallon më së shumti Françeskën nga vajzat e tjera është lirshmëria me të cilën ajo flet, vepron dhe jeton. Si dhe për seksin e përfolur me konkurrentin tjetër, Ermalin.

Prindërit e Françeskës nuk janë kundër vajzës dhe veprimeve të saj nëse ajo ndihet mirë. 
Edhe nëna e Franceskes, Brixhilda Jace e babai, Dhimitër në një intervistë për mediat shqiptare kanë thënë se "Franceska dhe Ermali duken cift i ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 581 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-18 | Komento (0)

www.besniku.tk Meti puthet me dy përnjëherë!!Meti ngacmohet me Anilën dhe Gentjanën dhe të tre puthen. Ata luajnë duke u mbuluar me jorganë dhe flasin me zë të lartë duke u puthur, në mënyrë që konkurentët e tjerë t’i dëgjojnë.

Loja e tyre zgjat për shumë minuta me radhë dhe në fund Meti thotë duke qeshur se kanë puthur aq gjatë, sa nuk kanë nevojë që të puthin më. "Deri në 2013-tën më s’puthi” thotë Meti dhe vajzat qeshin duke thënë se kjo lojë i lodhi shumë.

... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 533 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-04 | Komento (0)

« 1 2 3