Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
Forum Shijoje » New Posts
New Posts
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia derg
Prinderit;Beni po ku e ke deftesen?
0 538 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
Ishte Nastradin
celsat i kam me vete
0 606 shijoje 2012-03-18, 11:46 PM
Posted by: shijoje
Bisedojnë dy bionde:
rrëzohesh nga molla?”
0 602 shijoje 2012-03-18, 11:45 PM
Posted by: shijoje
Pse bjondina
me i thanen djemt baby…
0 564 shijoje 2012-03-18, 11:45 PM
Posted by: shijoje
si shum te gjata i ka duart ky bujari . po eshte i mire po c
si shum te gjata i ka duart ky bujari . po eshte i mire po c
0 760 shijoje 2012-03-18, 11:44 PM
Posted by: shijoje
donik a don ti me u ba gruja ime
donik a don ti me u ba gruja ime
0 858 shijoje 2012-03-18, 11:44 PM
Posted by: shijoje
Qellove si kalama o mane...
Qellove si kalama o mane...
0 934 shijoje 2012-03-18, 11:43 PM
Posted by: shijoje
do ta kerkojme vloren
e prap s'do ta gjejme...
0 761 shijoje 2012-03-18, 11:43 PM
Posted by: shijoje
E m'njef ti mu se kush je ti?
E cm'duhet me t'njoft ty se kush jam un.
0 686 shijoje 2012-03-18, 11:43 PM
Posted by: shijoje
agush pulat
edhe mua po desh
0 789 shijoje 2012-03-18, 11:43 PM
Posted by: shijoje
Gelltit nje luge
pastaj!!thenie me mend kjo
0 715 shijoje 2012-03-18, 11:42 PM
Posted by: shijoje
po jo moj teta
po benit corape
0 614 shijoje 2012-03-18, 11:42 PM
Posted by: shijoje
Po me uren cpaten more xhanen.
Po me uren cpaten more xhanen.
0 625 shijoje 2012-03-18, 11:42 PM
Posted by: shijoje
hajde borgjez
(radiostacioni)
0 687 shijoje 2012-03-18, 11:42 PM
Posted by: shijoje
pse bjondinat i shtin
se pergjigj është a)
0 698 shijoje 2012-03-18, 11:41 PM
Posted by: shijoje
a e dinit se ariu polar
thithur rrezet e diellit
0 752 shijoje 2012-03-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
a e dinit se pinguinet jan
vegjelit kur dalin nga veza
0 592 shijoje 2012-03-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
a e dini ple lopa quhet kafshe ripertypse
mbaron se ngreni dhe ulet per te pushuar
0 961 shijoje 2012-03-18, 11:40 PM
Posted by: shijoje
a e dini se peshkaqeni
benu kujdes gjat pushimeve
0 564 shijoje 2012-03-18, 11:39 PM
Posted by: shijoje
U nise vetem
....si heren e pare...
0 555 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
nje njeri me se paku i ka 550 qerpike
nje njeri me se paku i ka 550 qerpike
0 524 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
A e dini se ulja e amerikaneve
shume prova e tregojne kete......
0 592 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
a e dini se kali flen
dhe ate ne kembe
0 673 shijoje 2012-03-18, 11:38 PM
Posted by: shijoje
A e dini
shohim ne veten 1%
0 556 shijoje 2012-03-18, 11:37 PM
Posted by: shijoje
cigarja dhe alkooli mendoj se me ndihmon
kur te them te dua mes mi mer si fjal bosh te dua SU...
0 680 shijoje 2012-03-18, 11:37 PM
Posted by: shijoje
183 threads found. 25 threads displayed on the page.
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies