Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » Arkivi i lajmeve
www.Shijoje.at.ua Rrezikon jetën për një gjobë .!!

Puna e mbrojtësve të rendit është e vështirë e plot risqe, ku rreziku për humbjen e jetës është prezent çdo ditë. Ndaj për këtë detyrë zgjidhen njerëz të gatshëm të rrezikojnë jetën e tyre për të mbrojtur rendin ligjor, por të rrezikosh jetën për të vendosur një gjobë…është e tepruar. 


... Lexo Me Shum »
Kategori: Kuriozitete | Shikime: 729 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-14 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Rusi, art mbi godinat e vjetëruara ..!! [Foto]

Nikita Nomerz është artisti që po i jep një buzëqeshje rrugëve të Rusisë. Fytyrat që vizaton ai janë pjesë e ekspozitës me titull "Muret e gjallë”. 


... Lexo Me Shum »
Kategori: Kuriozitete | Shikime: 1108 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-12 | Komento (1)

www.Shijoje.at.ua Babai i 600 fëmijëve ..!!
Një britanik mund të hyjë në librin e rekordeve, si babai i më shumë se 600 fëmijëve, raportoi e përditshmja "The Telegraph” ditën e mërkurë. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 609 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-12 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Theron lë djalin për premierën e filmit.!![Foto]

 Promovimi i filmit të të ri detyroi Charlize Theron që të largohet për pak kohë nga detyrat e saj të nënës së një foshnjeje, për të magjepsur me hijet e saj Par ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 592 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ndahen Bjordi dhe Adelajda ..!!Cifti i famshem per dashurine e tyre qe kishin per njeri-tjetrin jane ndare perfundismisht. Adelajda dhe Bjordi pas lidhjes se tyre 3 vjecare i dhane fund marredhenies se tyre.  Ka disa ditë që djaloshi karizmatik, që u bë i famshëm falë pjesëmarrjes së tij në "Big Brother Albania 2”, Bjordi është larguar për në Itali. Arsyeja, atje e priste një lidhje e re me një vajza ruse, siç e shihni dhe në këtë foto, sipas një burimi që ka dashur të mbetet anonim, Bjordi e ka braktisur A ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 1312 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

Dritani dhe Gerta, miq edhe jashtë Autorët e Big Brother Albania këtë vit janë munduar që të fusin konkurrentë që në një mënyrë apo tjetër të kenë lidhje me njëri-tjetrin edhe jashtë shtëpisë. Janë bërë disa raste që kanë rezultuar se konkurrentët njiheshin edhe në jetën e para hyrjes në shtëpi. Rasti i fundit është Dritani dhe Gerta  ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 562 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

Sërf mbi trupin e peshkaqenit .!!( Foto)Fotot e marra nga një profil "Facebook”-u i një vajze që po shfrytëzon një peshkaqen të lidhur për të realizuar sërf mbi valët e detit, provokuan tërbimin e shoqatave ambientaliste dhe dashamirësve të kafshëve. 


< ... Lexo Me Shum »
Kategori: Kuriozitete | Shikime: 1280 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-10 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Lorena: Nuk e shpërdorova

Ashtu si çdo të hënë, në emisionin e "Pasdites” në "Top-Channel”, ishte i ftuar banori i fundit i dalë prej shtëpisë më të famshme në Shqipëri, "Big Brother”. 


Pas intervistave në daljen nga shtëpia dhe në "Fan Club”, ditën e dielë, Lorena dha një intervistë të re, në të cilën u ndal gjerësisht në raportin e saj me Gracianon dhe arsyet që e bënë t ... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 579 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-09 | Komento (0)

Rihanna aktore

Vetem 24 vjec, 20 milion dis ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 1971 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (1)

www.Shijoje.at.ua Ju rrëfej aventurat e Liamit, divorcin dhe lidhjen me gjermanen seksi!Flet i vëllai, Ariel Osmani: Nuk ka qenë i qëndrueshëm me femrat, por me Evelin ka vendosur të martohet. Nga Këlni. Emrin e saj, 33-vjeçari nga Tirana e zbuloi javën e kaluar, ndërkohë që deri tani mbeten enigmë detajet e vajzës me të cilën ai pohon se ka rënë në dashuri. 

Ariel Osmani, vëMban statusin "i divorcuar”, dhe i vetmi që në skedën prezantuese të "Big Brother 5” ka pohuar se është në lidhje serioze me një vajzë gjermanellai 6 vite më i vogël i Armando Osmanit (Liamit), zbulon për herë të parë detaje të jetës private të këtij banori të BB5, në një intervistë për "Panorama Plus”. 

Ai tregon çfarë di për divorcin e vëllait të tij më të m ... Lexo Me Shum »
Kategori: Big Brother | Shikime: 593 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »